gerrard'ı fena ti'ye aldılar

GERRARD'I FENA Tİ'YE ALDILAR

İngiltere Federasyon Kupası yarı final mücadelesinde Liverpool’un Aston Villa’ya mağlup olarak elenmesi İngiltere’de gündemden düşmüyor.

Tarih : 20 Nisan 2015, 15:15
Puan Ver : Gerrard'ı Fena Ti'ye Aldılar(8/10)4


Dünyaca ünlü yıldız oyuncu Steven Gerrard, Liverpool'a kupa ile veda etme hayali gerçekleşmemesi nedeniyle rakip taraftarlar tarafından fena ti'ye alındı.

İngiltere Federasyon Kupası yarı final mücadelesinde Liverpool'un Aston Villa'ya mağlup olarak elenmesi İngiltere'de gündemden düşmüyor. Sezon sonu 27 yıldır formasını terlettiği Liverpool'dan ayrılacak olan İngiliz ekibinin dünyaca ünlü yıldızı Steven Gerrard, vedasını kupayla yapmak istiyordu. Liverpool'un Aston Villa mücadelesi öncesi kupada Reading ile karşılaşan Arsenal, rakibini 2-1'lik skorla mağlup ederek finale yükselen takım olmuştu.DOĞUM GÜNÜNDE KUPA HAYALİ GERÇEKLEŞMEDİ

30 Mayıs tarihinde oynanacak final karşılaşmasının Steven Gerrard'ın doğum gününe denk gelmesi, yıldız oyuncunun İngiliz ekibine vedası için daha büyük anlam taşıdı. 7 yaşından beri formasını giydiği Liverpool'a doğum gününde ve kupayla veda etmek isteyen Gerrard'ın hayali gerçekleşmedi. Liverpool, Aston Villa'ya 2-1 mağlup olarak kupaya veda etti.TARAFTARLAR Tİ'YE ALDI

Karşılaşmanın üzerinden 2 gün geçmesine rağmen Gerrard, İngiltere'de gündemden düşmüyor. Ülkede önde gelen spor gazeteleri yıldız ismin Liverpool kariyerinin son günlerini kötü geçirdiğini yazdı. Gerrard'ın doğum gününde kupayı kaldırma hayalinin gerçekleşmemesi ise rakip takım taraftarları tarafından sosyal medyada ti'ye alındı. ‘Steven Gerard'ın doğum günü planında ufak değişiklik' yorumu ile paylaşılan bir fotoğrafta yıldız isim adeta yerden yere vuruldu.

(İHA)

 


Etiketler: Gerrard  I  Fena  Ti  Ye  Aldılar  Adana  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER