genç kızın boğazına bıçak dayadı

GENÇ KIZIN BOĞAZINA BIÇAK DAYADI

Batman’da bir hastanenin bahçesinde nişanlı olan bir kızın boğazına bıçak dayayan şahıs polis tarafından etkisiz hale getirildi.

Tarih : 13 Mayıs 2015, 20:36
Puan Ver : Genç Kızın Boğazına Bıçak Dayadı(6/10)2


Batman'da bir hastanenin bahçesinde nişanlı olan bir kızın boğazına bıçak dayayan şahıs polis tarafından etkisiz hale getirildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi bahçesinde meydana geldi. Sık sık N.İ. isimli şahıs tarafından rahatsız edilen genç kız, polise şikayette bulununca koruma altına alındı. N.İ. isimli şahıs, Batman Kadın Doğum Çocuk Hastalıkları Hastanesi bahçesinde karşılaştı. N.İ., nişanlı genç kıza silah çekti, ardından boğazına bıçak dayadı.

Durumu fark eden hastane polisi olaya müdahale etmeye çalıştı. Ancak N.İ şahıs polise direndi. Daha sonra polis N.İ.'nin elinden silahı almayı başardı. Ardından kaçan N.İ. ile polis arasında kovalamaca yaşandı.

Uzun kovalamanın ardından polis N.İ'yi bıçağıyla bir bahçede kıstırdı. Uzun uğraşlar sonrası N.İ. gözaltına alındı. Uğradığı şok karşısında baygınlık geçiren nişanlı genç kız tedavi altına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

(İHA)

 


Etiketler: Genç  Kızın  Boğazına  Bıçak  Dayadı  Batman  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER