gelin adaylarının yeni adresi: gelinlikkirala.com

GELİN ADAYLARININ YENİ ADRESİ: GELİNLİKKİRALA.COM

Gelinlikseçmek gelin adayları için evlilik hazırlılıklarının en zevkli kısmı olsa gerek.

Tarih : 26 Mayıs 2015, 14:13
Puan Ver : Gelin Adaylarının Yeni Adresi: Gelinlikkirala.Com(8/10)2


Gelinlikseçmek gelin adayları için evlilik hazırlılıklarının en zevkli kısmı olsa gerek. Ancak sınırlı zamanda doğru seçim yapmak gerekiyor. Bu da gelin adayını strese sokabilir. Son zamanlarda gelinlik modelleri, size yakın moda evleri ile alakalı bir site kuruldu gelinlikkirala.com Üstelik site üzerinden gelinlik kirala hizmetinden faydalanabilmeniz son derece kolay ve ekonomik.

Bu sitede herhangi bir alım-satım işlemi yapılmamaktadır. Gücünü moda evlerinden ve gelin adaylarından alan bu site gelin adaylarının hayallerindeki gelinliğe veya nişanlığa ulaşmasını amaçlamıştır. Düğün hazırlıklarının en güzel yanı olan gelinlik seçimi düğün hazırlıklarının bir numaralı yardımcısı olan bir sitedir. Türkiye'deki tüm moda evlerini tek bir çatı altında toplayarak, gelin adaylarına tüm seçenekleri tek bir seferde sunmak için kurulan www.gelinlikkirala.com moda evleri ile anlaşmalar gerçekleştirerek gelin adaylarına indirimli modeller sunarak, onlara destek olmaktadır.Düğünden yaklaşık 1 sene önce gelinlik dergilerini karışmaya,internetteki galeri dolaşmaya gerek kalmadı.

Hangi il ve ilçede yer alıyorsanız tüm moda evlerinin son moda olan gelinlik modellerini size sunarak hayallerinizdeki gelinliği size sunmaktadır. İlk görüşte aşık olduğunuz gelinlik için hemen randevu alabilir deneme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sadece evde veya iş yerinizde gelinlik bakmakla sınırlı kalmaksızın mobil uygulamalar ile ücretsiz iOS ve Android uygulamalarıyla her an yanınızda. Sadece gelinlik üzerine değil düğün mekanları ve düğün hazırlıkları ile ilgili 2015 yılında moda olan en çok tercih edilen yer ve mekanları da size sunmaktadır.

Beğendiğiniz gelinlik modelinin üzerine gelerek teklif ve randevu al kısmına tıklamanız yeterli olacaktır. Moda evi size en kısa sürede randevu vererek beğendiğiniz gelinliği deneme fırsatı bulabilirsiniz.Hayatımızın en önemli olayı olan gelinlik ve düğün organizasyonu için seçimlerinizi %80 karşılayan GelinlikKirala.com her daim yanı başınızda.Gelinlik aramanızı hızlandıracak filtrelerde mevcut aramış olduğunuz gelinlik satılık mı kiralık mı? Balık etek mi balon etek mi? Boyundan bağlamalı mı straplez mi? Tarzına göre klasik mi modern mi? Fiyat aralığı da dahil her türlü seçenekleri tıklayarak sadece istemiş olduğunuz modelleri size %50 kolaylık sağlamaktadır.Teknolojinin ilerlemesi ile internet hayatımızın bir parçası olmuştur.Gelin ve Damat adaylarının bir numaralı tercihi olan Gelinlik Kirala 24 saat hizmetinizdedir. Her türlü görüş ve önerilerinizi değerlendirerek size daha iyi hizmet her türlü imkanı sizlere sunan en trend modelleri takip edebilir, evlilik ve gelinlik modelleri hakkında aydınlatıcı yazılar okuyabilirsiniz.
Etiketler: Gelin  Adaylarının  Yeni  Adresi  Gelinlikkiralacom    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER