gaz kaçıran lpg tankeri paniğe neden oldu

GAZ KAÇIRAN LPG TANKERİ PANİĞE NEDEN OLDU

Manisa'nın Salihli ilçesinde, 20 ton LPG yüklü tankerin seyir halindeyken gaz kaçırması polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi.

Tarih : 04 Ağustos 2015, 09:29
Puan Ver : Gaz Kaçıran Lpg Tankeri Paniğe Neden Oldu(10/10)11


Manisa'nın Salihli ilçesinde, 20 ton LPG yüklü tankerin seyir halindeyken gaz kaçırması polisi ve itfaiyeyi alarma geçirdi.

Edinilen bilgiye göre, Salihli yönünden Denizli yönüne giden Hüseyin Ayrancı yönetimindeki 20 PK 222 plakalı LPG yüklü tanker, Salihli'nin Beylikli Mahallesi yakınlarında gaz sızdırmaya başladı. Durumu fark eden diğer sürücüler tanker sürücüsünü uyardı. Tankeri güvenli bir şekilde emniyet şeridine park eden sürücü, durumu polise ve itfaiyeye bildirdi. Olay yerine gelen polisler, Alaşehir-Denizli yolunu her iki yönden trafiğe kapatarak çevrede geniş önlem aldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli İtfaiye Amirliği'ne bağlı ekipler, patlama riskine karşı tankere su sıktı. Tanker sürücüsü Hüseyin Ayrancı, İzmir'in Aliağa ilçesindeki dolum tesislerinden tankere 20 ton gaz yüklendiğini, gazı Denizli iline götürdüğünü söyledi. Tahliye edilen gazın piyasa değerinin 60 bin lira olduğu öğrenilirken, gaz tahliye işleminin 2 saat daha devam edeceği ve yolun bu süre zarfında trafiğe kapalı olacağı öğrenildi.
Etiketler: Gaz  Kaçıran  Lpg  Tankeri  Paniğe  Neden  Oldu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER