funda arar: vücudum iki yılda istediğim gibi fit hale geldi

FUNDA ARAR: VÜCUDUM İKİ YILDA İSTEDİĞİM GİBİ FİT HALE GELDİ

Funda Arar'ın fanatik bir hayranı Kıbrıs'ta iki yüz tane gülün yapraklarını sahneye döktürdü.

Tarih : 24 Ağustos 2015, 12:31
Puan Ver : Funda Arar: Vücudum İki Yılda İstediğim Gibi Fit Hale Geldi(5/10)2


Funda Arar'ın fanatik  bir hayranı Kıbrıs'ta iki yüz tane gülün yapraklarını sahneye döktürdü.Kıbrıs Girne Rocks Hotel'de cuma ve cumartesi geceleri sahne alan Funda  Arar  yine şarkıları ile dinleyenlerini mestetti. Son albümü “Hoş geldin”i geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkartan ve Haziran ayında da albüme “Bağışla” adlı tek şarkılık bir de single ekleyen sanatçı, albümde yer alan şarkıları ile büyük beğeni toplamıştı. Müzik çalışmalarına ve konserlerine bütün hızıyla devam eden sanatçı adeta oradan oraya mekik dokuyor. Boş günlerinde ise geçen ay iki yaşına giren bebeği Aras ile ilgilenen sanatçı doğum kilolarını iki yılda yavaş yavaş attığını söyledi. İki yıl önce temmuz ayında doğum yapan sanatçı hamilelik döneminde aldığı kilolarını vererek iki yıl sonra tam istediği gibi “fit” hale geldiğini söyledi.

Sahnede şarkılarının yanı sıra güzel ve şık görünmenin de önemli olduğunu belirten Funda Arar “Giydiğim kıyafetin de sahnede tıpkı iyi şarkılar gibi hakkını vermek isterim. Doğum sonrası hızlı kilo verdiğim bir dönem oldu ama tam istediğim gibi bir fit vücuda yeni sahip oldum. Şimdi sahnede kıyafetlerimi gönül rahatlığı ile giyiyorum” dedi. Modacısı Özgür Masur'un diktiği mini taşlı, şıkır şıkır kıyafeti ile de dikkat çeken sanatçı büyük beğeni topladı.

Sahneye iki yüz tane gülün yaprakları döküldü…

Girne Rocks Hotel konserinde bir hayranı ise Funda Arar'a hiç beklemediği bir sürpriz yaptı. İki yüz adet gül siparişi vererek iki bin lira para ödeyen fanatik hayran, güllerin yapraklarını “Bağışla” adlı yeni şarkısını söylerken sahneye döktürdü.  Sahneyi bir anda kaplayan gül yapraklarına çok şaşıran Funda Arar  “İtiraf etmeliyim ki böyle bir şey ilk kez başıma geliyor” dedi.

 

 
Etiketler: Funda  Arar  Vücudum  İki  Yılda  İstediğim  Gibi  Fit  Hale  Geldi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER