fotoğraf meraklılarına google'dan güzel haber

FOTOĞRAF MERAKLILARINA GOOGLE'DAN GÜZEL HABER

Geçen yıl dedikoduları çıkan Google'ın fotoğraf servisi 28-29 Mayıs'ta San Francisco'da düzenlenecek olan I/O etkinliğinde tanıtılacak.

Tarih : 21 Mayıs 2015, 09:32
Puan Ver : Fotoğraf Meraklılarına Google'dan Güzel Haber(0/10)0


Geçen yıl dedikoduları çıkan Google'ın fotoğraf servisi 28-29 Mayıs'ta San Francisco'da düzenlenecek olan I/O etkinliğinde tanıtılacak.

Google kullanıcıların fotoğraflarını saklayabilmesi için iki güvenli seçenk sunuyor. Bunlardan birGoogle Drive. Google Drive'da fotoğrafın yanı sıra farklı belgelerinizi ve bilgilerinizi de saklayabiliyorsunuz. Diğer bir seçenek ise Google+. Google+ ise sosyal medya servisi olarak kullanıcılara hizmet veriyor. Ancak Google'ın sadece fotoğraflara özel bir servisi bulunmamakta.Geçtiğimiz yıl bazı haber kaynaklarının verdiği bilgilere göre Google bir fotoğraf servisi üzerinde çalışıyordu. Yani bu haber tam bir sene önce bir iddiadan ibaretti.Bloomberg'in haberine göreGoogle+'ta verilen fotoğraf hizmeti buradan ayrılarak farklı bir servis oluşturulmak isteniyordu. Şimdi ise bu söylentinin gerçek olma olasılığı daha da arttı. Çok kısa bir süre sonra yani 28-29 Mayıs'ta San Francisco'da düzenlenecek olan ı/O etkinliğinde fotoğraf servisinin gerçek olup olmadığını öğrenebileceğiz. Bunun için son bir hafta var.

Google'ın yeni fotoğraf servisi ile ilgili herhangi bir bilgi yok. Ancak Facebook ve Twitter gibi sosyal medya ile uyumlu olarak çalışacağı söylenmekte.Liderler Twitter'da Ön Planda
Etiketler: Fotoğraf  Meraklılarına  Google  Dan  Güzel  Haber    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER