flaş haber! binaya gelen bakanlık personeli buldu !

FLAŞ HABER! BİNAYA GELEN BAKANLIK PERSONELİ BULDU !

Ankara'daki terör saldırısında yaralanan ODTÜ'lü öğrenci, yaralı halde gelebildiği Adalet Bakanlığı ek hizmet binası bahçesinde sabah bulundu. Sabah mesaiye gelen Bakanlık personeli tarafından bulunan Hasan .G, hastaneye kaldırıldı

Tarih : 14 Mart 2016, 12:36
Puan Ver : Flaş Haber! Binaya Gelen Bakanlık Personeli Buldu !(9/10)11


Ankara'daki terör saldırısında yaralanan  ve Adalet Bakanlığı ek hizmet binası önünde baygınlık geçiren ODTÜ'lü öğrenci  HASAN G, Sabah mesaiye gelen bakanlık personeli tarafından fark edilerek  hastaneye kaldırıldı.

Olay yerinden uzaklaştığı için gece saatlerinde fark edilemeyen Hasan  G, bakanlık bahçesinde baygın halde sabahladı. Bu sabah mesaiye gelen Bakanlık  çalışanları, Hasan G'yi fark ederek 112 Acil Servis'e haber verdi.

Bir bakanlık personelinin refakatinde Numune eğitim ve Araştırma  Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alınan Hasan G'nin ameliyat edileceği  öğrenildi.

Bakanlık görevlisi, Hasan G.'yi buldukları anı şöyle anlattı: "Adalet Bakanlığı ek binası bahçesinde sabah iş başlangıcında bulduk.  Gece zaten karanlık olduğu için güvenlikçiler de fark edememişler. Ambulansa  haber verdik, ben de refakat ettim. Şu an durumu iyi. Kendisi bile yaşadığına  inanamıyor."-"Patlamanın sesi korkunçtu" Patlamada yaralanan ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde  tedavi altına alınan Özkan Özbey, taburcu olduktan sonra AA muhabirine  açıklamalarda bulundu

 Patlama anında olay yerinden geçtiğini kaydeden Özbey, "Patlamanın  sesi, insanların sesi korkunçtu. Çok kötüydü her şey. Terör, insanları  öldürmek, insanlığa aykırı bir olay, bir suç, bu olayı ve yapanları lanetliyorum"  ifadelerini kullandı.
Etiketler: Flaş  Haber  Binaya  Gelen  Bakanlık  Personeli  Buldu      haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER