fenerbahçe ile galatasaray arasında söz düellosu

FENERBAHÇE İLE GALATASARAY ARASINDA SÖZ DÜELLOSU

Aziz Yıldırım, Ergin Ataman'ın 'vatani görev' göndermesine dün CNN Türk'te yanıt vererek şunları söyledi:

Tarih : 25 Ağustos 2015, 15:52
Puan Ver : Fenerbahçe İle Galatasaray Arasında Söz Düellosu(5/10)2


YILDIRIM: ATAMAN MİLLİ TAKIMI DİYARBAKIR'A GÖTÜRSÜN

Aziz Yıldırım, Ergin Ataman'ın 'vatani görev' göndermesine dün CNN Türk'te yanıt vererek şunları söyledi:"Ergin Ataman demiş ki ‘Biz vatan görevi yapıyoruz'. Vatan görevi yapanlar Milli Takımı alıp İtalya'da kamp yapmasın. Milli Takımı İtalya'ya değil al Diyarbakır'a götür o zaman. Görelim vatan sevgini. Milli takımlarda kulüp antrenörlerinin görev almasına karşıyız. Milli takımda görev yapan Galatasaray'da görev yapmayacak. Bununla sonuna kadar uğraşacağım. Benim genç kızımın beynini yıkıyorlar milli takımda, sonra alıp götürüyorlar Galatasaray'a..."

ATAMAN: FENERBAHÇE BAŞKANI BENİM MUHATABIM DEĞİL

Ataman, bu sözlere Beyaz TV canlı yayınında yanıt verdi:"Benim gündemimde Aziz Yıldırım yok, milli takım var. Eminim Türk halkının da gündeminde, Türk basketbol takımının ilk 5'e girmesi ve olimpiyatlara katılması var. Benim gündemimde ne Galatasaray ne Fenerbahçe yok, Milli takım var. Demagoji yapmasın, kimse demagoji yapmasın. Türkiye'ye hizmet etmek için görev yapıyoruz. Bize verildi bu görev, biz yapıyoruz. Türk Milli Takımı'nda Türkiye'ye hizmet için çok yorucu bir çalışma içerisindeyiz. Galatasaray ile Fenerbahçe'ye karşı oynarız, o zaman bu sözler olur. Fenerbahçe Kulübü Başkanı benim muhatabım değil."

ZAYDINLI: BİR TANE BİLE AY YILDIZLI FOTOĞRAF GÖRMEDİM!Aziz Yıldırım ile Ergin Ataman arasındaki 'vatani görev' tartışmasına Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Özaydınlı da dahil oldu. Twitter hesabından imalı ifadeler kullanan Özaydınlı, Ataman'ın Twitter hesaplarına gönderme yaparak şunları yazdı:- 'Ataman, Fenerbahçe Başkanı senin muhatabın değil, senin yerin belli...'- @erginataman hesabı gerçek midir? Doğru olduğunu zannetmiyorum, zira bir tane bile Ay Yıldızlı fotoğraf görmedim!
Etiketler: Fenerbahçe  İle  Galatasaray  Arasında  Söz  Düellosu    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER