Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'dan Kaptanlığı Alacak

FENERBAHÇE, HASAN ALİ KALDIRIM'DAN KAPTANLIĞI ALACAK

Fenerbahçe, takımda 3. kaptan olarak görev yapan Hasan Ali'den bu görevi alacak, başka futbolcuya verecek.

Tarih : 13 Kasım 2017, 09:50
Puan Ver : Fenerbahçe, Hasan Ali Kaldırım'dan Kaptanlığı Alacak(6/10)2

Fenerbahçe'de teknik direktör Aykut Kocaman'ın hafta başında geri dönüşüyle birlikte radikal kararlar da hayata geçmeye başlıyor. Yönetimin sürekli göz hapsinde tutacağı futbolcular ve teknik heyet Samandıra'da yöneticilerle birlikte mesai harcayacak. İdmanların saatleri ve futbolcuya dayalı düzen de değişecek.

52 yaşındaki çalıştırıcı en köklü değişikliği ise takım içinde yapmayı planlıyor. Öncelikle kadro dışı kararını erteleyen deneyimli teknik adam, devre arasına kadar oyuncularına kendilerini toparlamaları ve forma rekabetine daha çok sarılmalarını isterken, uzun zamandır takım olma konusunda sıkıntı çeken sarı-lacivertlileri de bir çatı altında toplayacak.

VOLKAN DEMİREL'LE ÖZEL GÖRÜŞME

Takım kaptanı olarak son 3 sezondur kendini geriye çeken Volkan Demirel'le konuşacak olan Aykut hoca, kaptandan daha çok destek isteyecek ve özellikle yerli oyuncuların sorumluluğunu da tecrübeli eldivene verecek. Yerli oyuncuların azınlıkta olduğu kadroda yabancı bir ismin kaptan olması uzun zamandır gündemdeydi ancak bu karar hayata geçirilememişti.

HASAN ALİ'NİN KAPTANLIĞI GİDİYOR

Mehmet Topal'ın 2. kaptan olarak sorumluluklarını alacak olan teknik heyet, Valbuena'ya kaptan yardımcısı olarak görev verip kendisinden de yabancı oyuncuları etrafında toplamasını isteyecek.

3. kaptan olan Hasan Ali'nin de bu görevinden alınacağı öğrenildi. Sezon başından beri eleştirilerin odağındaki isimin yerine yine yabancı bir futbolcunun 3. kaptan olması düşünülüyor.

Kaynak: GazeteVatan

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Fenerbahçe  Hasan  Ali  Kaldırım  Dan  Kaptanlığı  Alacak    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER