f.bahçe otobüsüne saldırı zanlıları tezahüratlarla çıktı

F.BAHÇE OTOBÜSÜNE SALDIRI ZANLILARI TEZAHÜRATLARLA ÇIKTI

Trabzon’un Sürmene ilçesinde 4 Nisan Cumartesi gecesi Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırı olayının şüphelisi olarak gözaltına alınan 2 kişi, Sürmene Adliyesi’nde çıkartıldıkları nöbetçi mahkemece serbest bırakıldı.

Tarih : 08 Nisan 2015, 20:06
Puan Ver : F.Bahçe Otobüsüne Saldırı Zanlıları Tezahüratlarla Çıktı(6/10)2


Trabzon'un Sürmene ilçesinde 4 Nisan Cumartesi gecesi Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırı olayının şüphelisi olarak gözaltına alınan 2 kişi, Sürmene Adliyesi'nde çıkartıldıkları nöbetçi mahkemece serbest bırakıldı.

Mahkemenin sonucunu öğrenmek üzere adliyeye gelen Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün, adliye çıkışında Nihat S. ve Emre A.'nın serbest bırakıldıklarını açıklamasının ardından adliye önü bir anda karıştı. 'Bugüne kadar neredeydin?' diyerek Üstün'e de tepki gösteren şüpheli yakınları, Vali Abdil Celi Öz için de 'Vali istifa' sloganları attılar.AZİZ YILDIRIM'A KÜFÜR

Kalabalık, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a yönelik küfürlü sloganlar da attı.

Basın mensuplarına da tepki gösteren şüpheli yakınları, adliye kapısında gördükleri Emre A. ve ardından Nihat S.'yi omuzlara alarak büyük sevinç gösterisinde bulundular. Nihat S. kendilerine terörist muamelesinde bulunulduğunu belirterek duruma tepki gösterdi. Şahısların delil yetersizliğinden adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıkları öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler: Fbahçe  Otobüsüne  Saldırı  Zanlıları  Tezahüratlarla  Çıktı  Trabzon  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER