fatma girik umutla beklemişti...

FATMA GİRİK UMUTLA BEKLEMİŞTİ...

Türk sinemasının ünlü kadın yıldızlarından Fatma Girik, yaklaşık bir yıldır Bodrum'da yoğun bakımda tedavi gören hayat arkadaşı ünlü yönetmen Memduh Ün'ün iyileşmesini bekliyordu.

Tarih : 16 Ekim 2015, 15:48
Puan Ver : Fatma Girik Umutla Beklemişti...(8/10)5


Bu sabah yaşamını yitiren yönetmen Memduh Ün, geçen 11 Kasım'da hayat arkadaşı Fatma Girik ile yaşadığı Torba Mahallesi'ndeki evinde rahatsızlanmıştı. Bodrum Özel Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılan Ün'e akciğerlerinde sıvı birikmesi, yüksek tansiyon ve yaşa bağlı organ yetmezliği teşhisi konuldu. Ün, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.


 


Ünlü sinema oyuncusu Fatma Girik, yaşam mücadelesi veren hayat arkadaşını hiç yalnız bırakmadı. Çok uzun bir süre hergün saat 08.30'da hastaneye giden Girik doktorlardan bilgi alıp, tüm günü kafeteryada bir köşede gelecek iyi bir haber bekledi. "Fatma Hanım asla ümidini kaybetmedi" diyen yakınları, "Memduh Bey'in iyileşeceğini ve birlikte bir gün evlerine dönecekleri günü bekliyor. Bugüne kadar hastanedeki ziyareti bir gün bile aksatmadı. 'Evde bekle' tekliflerimizi ise asla kabul etmedi" diye konuşmuştu.Etiketler: Fatma  Girik  Umutla  Beklemişti    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER