Faruk Eczacıbaşı: 'Çok sevinçliyim, kelimelerle anlatamıyorum'

FARUK ECZACIBAŞI: 'ÇOK SEVİNÇLİYİM, KELİMELERLE ANLATAMIYORUM'

Eczacıbaşı VitrA’nın Dünya Voleybol Kulüpler şampiyonu olmasının ardından Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, 'Kızlarımızın alınlarından öpüyorum' dedi.

Tarih : 10 Mayıs 2015, 20:12
Puan Ver : Faruk Eczacıbaşı: 'çok Sevinçliyim, Kelimelerle Anlatamıyorum'(9/10)5


Eczacıbaşı VitrA'nın Dünya Voleybol Kulüpler şampiyonu olmasının ardından Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, 'Kızlarımızın alınlarından öpüyorum' dedi.

Eczacıbaşı VitrA, Dünya Voleybol Kulüpler Şampiyonası'nın finalinde Dinamo Krasnador takımını 3-1 mağlup ederek şampiyon oldu. Şampiyonluğun ardından açıklamalarda bulunana Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, 'Bir ay içerisinde önce Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu ve bugün de Dünya Kulüpler Şampiyonluğunu kazandık. Kızlarımızın alınlarından öpüyorum. Çok sevinçliyim, kelimelerle anlatamıyorum. Çok çalıştılar önce Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu ardından da dünya şampiyonluğu geldi. Ülkemize böyle bir gururu yaşatan sporcu kızlarımızı tebrik ediyorum. Hocasından sporcusuna, malzemecisinden kondisyonerine, yönetici arkadaşlara hepsine çok teşekkür ediyorum' şeklinde konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Faruk  Eczacıbaşı    Çok  Sevinçliyim  Kelimelerle  Anlatamıyorum    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER