ezel osgb

EZEL OSGB

Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 01.01.2014 tarihinde 50' nin altında çalışan, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerleri de kanuna tabi olmuştur.

Tarih : 26 Mayıs 2015, 14:15
Puan Ver : Ezel Osgb(5/10)1


12 yılı aşkın iş sağlığı deneyimiyle, kurumların iş güvenliğiuzmanı, işyeri hekimliği ve sağlık personeli ihtiyaçlarını tek birimden çözmek için kurulmuş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Ezel Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 01.01.2014 tarihinde 50' nin altında çalışan, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerleri de  kanuna tabi olmuştur. Bu sebeplerden dolayıinsan olan, görev ve sorumluluklarının bilincinde, kendine has kontrol mekanizmaları olan,  genç, dinamik ve bir o kadar da tecrübeli bir ekiptir.

Gücünü, etik çalışma prensiplerinden, takım çalışmasından, kanun ve yönetmeliklerden alan, hata yapmayan değil, hatalarından ders alan, bilginin saklanarak değil paylaşılarak anlam kazandığının bilincinde olan bir ekiptir.İş sağlığı ve güvenliği alanında Türkiye'nin öncü ve büyük OSGB firmalarındandır.

Bir OSGB olarak hizmet kalitesini ve alt yapısını sürekli güçlendirerek, hizmette mükemmeliyete doğru yol alıyor.326 firma ile çalışan Ezel OSGBbu mükemmel hizmetten yeni firmalar da yararlansın diye var gücüyle çalışmaya devam etmektedir. Fatih Sultan Mehmet köprüsü ve Boğaz köprüsünden sonra 3.köprünün de ihalesini kazanan Ezel OSGB mal ve can güvenliği için tüm imkanları ortaya koymuştur. Can ve mal kaybının önüne geçilmesi için hem firmaya hem de çalışan işçilere düzenli periyodik takvimle iş güvenliği ve iş sağlığı ile alakalı eğitimler de vermektedir. Bu da dikkatsizliği bir nebze olsun aza indirilmektedir.
Etiketler: Ezel  Osgb    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER