Eşini Aldatan Murat Başoğlu'nun Spor Salonunu Herkes Bıraktı

EŞİNİ ALDATAN MURAT BAŞOĞLU'NUN SPOR SALONUNU HERKES BIRAKTI

Kuzeni olduğu öne sürülen bir kadınla teknede kaçamak yaparken yakalanan sunucu Murat Başoğlu'nun sahini olduğu spor salonundaki üyelikler bir bir iptal ediliyor.

Tarih : 13 Ağustos 2017, 13:10
Puan Ver : Eşini Aldatan Murat Başoğlu'nun Spor Salonunu Herkes Bıraktı(10/10)6

Hande Bermek ile evli olan sunucu Murat Başoğlu, Bodrum'da teknede bir kadınla öpüşürken yakalanmıştı. Bu hareketi ona pahalıya patladı.

KUZEN ORTADAN KAYBOLDU

Kadının, Murat Başoğlu'nun kışın İstanbul Etiler'deki, yazın Bodrum Yalıkavak'taki spor salonunda eğitmen olarak çalışan kuzeni Burcu Başoğlu Kabadayı olduğu iddia edilmişti. Bu skandal sonrası kuzen ortadan kayboldu.

SPOR SALONUNA KİMSE GELMİYOR

Murat Başoğlu'nun spor salonlarına devam eden kadınlarsa görüntülere tepki olarak salonlara uğramaz oldu. Başta Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kızı Hande Gamgam olmak üzere bu salona gidenler üyeliklerini iptal etti.

AMERİKA'DA YAŞAYACAKLAR

Hande Bermek-Murat Başoğlu çifti 14 yaşındaki oğullarıyla birlikte Amerika'ya gidiyor ve uzun bir süre dönmeyecekler. Gerekçe; oğullarının çıkan haberlerden olumsuz yönde etkilenmesini engellemek.

TEKNEYİ BRANDAYLA KAPATTI

Murat Başoğlu, o günden sonra yakınından bile geçmediği ve Bodrum'da herkesin parmakla gösterdiği Apostol isimli olaylı teknesinin brandasını kapattırmıştı.

İkili böyle yakalanmıştı;

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Eşini  Aldatan  Murat  Başoğlu  Nun  Spor  Salonunu  Herkes  Bıraktı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER