eşeğin saldırısına uğrayınca satıcıdan şikayetçi oldu

EŞEĞİN SALDIRISINA UĞRAYINCA SATICIDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Olay, Hasankadı beldesi Tülüoğlu Mahallesi’nde yaşandı.

Tarih : 08 Mayıs 2015, 11:42
Puan Ver : Eşeğin Saldırısına Uğrayınca Satıcıdan Şikayetçi Oldu(9/10)5


Bartın'da yeni aldığı eşeğin saldırısına uğrayan vatandaş, hayvanı satan kişiden şikayetçi oldu.

Olay, Hasankadı beldesi Tülüoğlu Mahallesi'nde yaşandı. 3 çocuk babası Cavit Karataş (38), dün öğle saatlerinde kendine ait bahçede otlayan eşeğinin yerini değiştirmek istedi. Bu esnada bir anda eşeğin saldırısına uğrayan Karataş, omzundan yaralandı. Karataş, hemen 112 sağlık ekiplerini aradı. Olay yerine gelen 112 ekipleri, Cahit Karataş'a ilk müdahaleyi yaparak Bartın Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Hastanede kuduz iğnesi yapılan ve tedavi gören Karataş taburcu oldu.“CANIMI ZOR KURTARDIM”

Canını zor kurtardığını söyleyen Cavit Karataş olayı şöyle anlattı:

'Eşeğin yerini değiştirmeye gittiğimde ipini çözerken iki ayağını kaldırdı, bana saldırdı. Önce omzumdan ısırdı. Ben yere düştüm, ikinciye tekrar saldırmak isterken, can havliyle yerdeyken eşeğe tekme attım. Eşek yere düştü. Canımı zor kurtardım.”“EŞEĞİ SATAN KİŞİDEN ŞİKAYETÇİYİM”

Eşeği kendisine satan kişiden şikayetçi olduğunu vurgulayan Karataş, 'Bana bu eşeği satan kişiden şikayetçiyim. Eşeği satarken söylemesi gerekiyordu, böyle bir huyu var diye. Ben ölseydim 3 çocuğuma kim bakacaktı” diye konuştu.

(İHA)

 


Etiketler: Eşeğin  Saldırısına  Uğrayınca  Satıcıdan  Şikayetçi  Oldu  Bartın  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER