erkekler, sevgililerinden gizli flört etmeye daha eğilimli!

ERKEKLER, SEVGİLİLERİNDEN GİZLİ FLÖRT ETMEYE DAHA EĞİLİMLİ!

Erkekler, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli!

Tarih : 26 Mayıs 2015, 09:39
Puan Ver : Erkekler, Sevgililerinden Gizli Flört Etmeye Daha Eğilimli!(10/10)1


Kadın ve erkeklerin farklı bakış açılarından hayata dair merak edilen her konuda fikir alışverişine olanak sağlayan sosyal paylaşım platformu kızlarsoruyor.com kadın ve erkeklerin ilişkilerinde sevgililerinden gizli sanal flört edinme konusunda eğilimlerini sordu. KizlarSoruyor.com kullanıcılarının cevaplarıyla, ilişkilerdeki gizli sanal flört tablosu ortaya çıktı.*

Kadınlar ve erkekler sanal alemde gizlice flört etmeye daha mı eğilimli artık?

Hangi yaş grubunda bu eğilim daha fazla?

Facebook Messenger, whatsapp, Skype gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının ilişkilerimizi nasıl etkilediğini kizlarsoruyor.com ortaya çıkardı.

Erkekler “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” dedi!

Sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört edenler ya da etmeye sıcak bakanların oranının erkeklerde çok daha fazla olması dikkat çekti. Kadınların yüzde 37'si anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizli flörtlere karşı pozitif bakarken, erkelerde yüzde 63 gibi yüksek bir oran “Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun” dedi!

İyi haber! Gizlice flört etmeyenler çoğunlukta

Ankete katılanların yüzde 61'i sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört etmeye pozitif bakmadığını belirtti. Bu sevgililer için sevindirici bir haber. Ancak kötü haberi sona sakladık. Sevgilisi haricinde gizlice flört etmeyen grupta erkeklerin oranı kadınlara göre düşük çıktı. Bu grubun yüzde 55'ini kadınlar oluştururken erkekler yüzde 45'te kaldı.

Erkekler hangi yaşta en çok flört ediyor?

Anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan erkeklerin yüzde 61'inin 18-24 yaş aralığında olduğu görüldü. Gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan kadınların yüzde 86'sı da 18-24 yaş aralığındaydı.

ABD'de kurulan GirlsAskGuys.com, onun Türkçe versiyonu olan KizlarSoruyor.com ve yeni açılan İspanyolca versiyonu olan EllasSaben.com, birlikte toplamda dünya çapında aylık 10 milyondan fazla katılımcı topluyor.*3.741 KS canın katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonuçlarıdır.
Etiketler: Erkekler  Sevgililerinden  Gizli  Flört  Etmeye  Daha  Eğilimli    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER