Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Elon Musk ile Görüşecek

ERDOĞAN, CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ'NDE ELON MUSK İLE GÖRÜŞECEK

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Space X şirketinin kurucusu Elon Musk'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek. Görüşmenin yerli otomobil projesinin ardından gelmesi heyecan yarattı.

Tarih : 08 Kasım 2017, 14:00
Puan Ver : Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Elon Musk İle Görüşecek(7/10)3

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Space X şirketinin kurucusu Elon Musk'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek. Elektrikli otomobil denince akla ilk gelen marka olan Tesla'nın kurucusu Elon Musk Türkiye'ye geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tesla ve Space X şirketinin kurucusu Elon Musk'u Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabul edecek. Erdoğan ile Musk arasındaki görüşme saat 15.30'da başlayacak.

YERLİ OTOMOBİL HABERLERİNDEN SONRA GELMESİ HEYECAN YARATTI

Elon Musk'ın Türkiye'ye geleceği yönünde geçtiğimiz günlerde bazı haberler çıkmış, ancak bu haberler teyit edilememişti.

Türkiye'nin yerli otomobil projesini açıklamasından hemen sonra gerçekleşecek olan Musk'ın ziyareti heyecan yarattı.

MUSK'IN GLOBAL SATSHOW'A KATILMASI BEKLENİYOR

Otomobilin dahi çocuğu olarak nitelendirilen Musk'ın Türkiye'de 9-10 Kasım'da düzenlenecek olan Global SatShow'a katılması da bekleniyor.

Tesla'nın kurucusu Musk, geçtiğimiz günlerde Japonya Başbakanı Shinzo Abe ile birlikte Kaliforniya'da Tesla Model S'te bir test sürüşü yapmış ve aşağıdaki şekilde görüntülenmişlerdi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Erdoğan  Cumhurbaşkanlığı  Külliyesi  Nde  Elon  Musk  İle  Görüşecek    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER