Dünyaca Ünlü Markanın Çikolata Kavanozundan Ne Olduğu Anlaşılamayan İğrenç Bir Şey Çıktı

DÜNYACA ÜNLÜ MARKANIN ÇİKOLATA KAVANOZUNDAN NE OLDUĞU ANLAŞILAMAYAN İĞRENÇ BİR ŞEY ÇIKTI

Antalya'da dünyaca ünlü İtalyan markasına ait çikolata kavanozundan, kemik ya da kıkırdak olduğu tahmin edilen garip parçalar çıktı.

Tarih : 12 Kasım 2017, 02:10
Puan Ver : Dünyaca Ünlü Markanın Çikolata Kavanozundan Ne Olduğu Anlaşılamayan İğrenç Bir Şey Çıktı(8/10)4

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir vatandaşın aldığı çikolata kavanozunun içinden kemik ya da kıkırdağa benzer sert bir cisim çıktı. Vatandaş konuyu sosyal medya hesabından paylaşıp yetkilileri göreve davet etti.

KEMİK PARÇALARIYLA KARŞILAŞTIK

Edinilen bilgiyle göre, Ali Mercanoğlu isimli vatandaş, akşam evine giderken torunu Nefes için marketten yıllardır piyasada bulunan dünyaca ünlü İtalyan markasının çikolatasından aldı.

Evine geldiğinde açılan kavanozdan ilk gün birkaç kaşık yenilirken, ikinci günü akşam kavanoz açılarak kaşık batırıldığında karşılaşılan manzara herkesi şaşkına döndürdü. Kavanozda bulunan ezme içerisinde kemik veya kıkırdak olduğu tahmin edilen parçalarla karşılaşıldı."SORUMLULARIN CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUZ"

Gördükleri manzara karşısında şaşkına döndüğünü belirten Emekli Hemşire Necla Mercanoğlu, "Eşim eve gelirken sık sık yaptığı gibi torunuma kavanozda çikolata almış . İlk gün birkaç kaşık yenildi, ikinci gün torunuma yedirmek için kavanozu açıp kaşığı batırdığımda kaşığın bir cisme temas ettiğini fark ettim. Ezme içerisinde beyaz renkli cismi elime alıp ne olduğunu anlamaya çalıştım. Muslukta yıkadığım zaman şaşkına döndüm. Çıkan cisim kemik ya da kıkırdaktı. Kavanozu karıştırdığımda daha başka parçalar olduğunu gördüm. Markete gidip sorduğumuzda haklı olarak kendisinin bunu bilme şansı olmadığını, hiçbir suçu bulunmadığını söyledi. Elimizdeki kavanozu Tarım İlçe Müdürlüğü başta olmak üzere ilgili kurumlara götürerek gerekli tahlillerin yapılmasını, sorumlularının gerekli cezayı almalarını sağlamak istiyoruz. Kimsenin insan sağlığı ile oynamaya hele hele çocuklarımızın sağlığı ile oynamaya hakkı yoktur" dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Dünyaca  Ünlü  Markanın  Çikolata  Kavanozundan  Ne  Olduğu  Anlaşılamayan  İğrenç  Bir  Şey  
Çıktı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER