dondurma dolabını tutana aşk olsun !

DONDURMA DOLABINI TUTANA AŞK OLSUN !

Sivas’ın Gürün ilçesinde etkili olan sağanak yağışla birlikte etkili olan şiddetli rüzgar, bir marketin dondurma dolabını bile hareket ettirdi.

Tarih : 20 Mayıs 2015, 15:45
Puan Ver : Dondurma Dolabını Tutana Aşk Olsun !(8/10)4


Sivas'ın Gürün ilçesinde etkili olan sağanak yağışla birlikte etkili olan şiddetli rüzgar, bir marketin dondurma dolabını bile hareket ettirdi. Dolabın kapağı ise market sahibinin başına uçtu. Yaralanan market sahibi hastaneye kaldırıldı.

Gürün ilçesinde akşam saatlerinde sağanak yağış ve şiddetli rüzgar meydana geldi. Şiddetli rüzgar nedeniyle marketinde bulunan dondurma dolabının zarar görmemesi için market sahibi Turgay Çitilci dolabın önüne ağır malzemeler koydu. Bu sırada rüzgar şiddetini artırınca dondurma dolabı bulunduğu yerden hareket etmeye başladı. Market sahibi Çitilci hareket eden dondurma dolabını yakalamak istediği sırada dolabın kapağı bir anda fırlayarak Çitilci'nin başına isabet etti. Başına aldığı darbeyle yere düşen Çitilci, market çalışanlarının yardımıyla bulunduğu yerden kaldırıldı.

Çitilci, başına aldığı isabet nedeniyle Gürün Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. Olay anı marketin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

(İHA)

 


Etiketler: Dondurma  Dolabını  Tutana  Aşk  Olsun    Sivas  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER