dolum türk® kurumsal toner dolum merkezi

DOLUM TÜRK® KURUMSAL TONER DOLUM MERKEZİ

Toner dolumu pazarında birçok yeniliğe imza atan Dolum Türk®, İstanbul Ataşehir, İzmir , Erzincan , Kayseri ve Van şehirlerimizde bulunan toner dolum atölyeleri ve pek çok şehrimizde bulunan satış kanalları ile sağladığı hizmetlere bir yenisini daha ekliyor.

Tarih : 20 Ağustos 2015, 12:55
Puan Ver : Dolum Türk® Kurumsal Toner Dolum Merkezi(5.8/10)12


Toner dolumu pazarında birçok yeniliğe imza atan Dolum Türk®, İstanbul Ataşehir, İzmir , Erzincan , Kayseri ve Van şehirlerimizde bulunan toner dolum atölyeleri ve pek çok şehrimizde bulunan satış kanalları ile sağladığı hizmetlere bir yenisini daha ekliyor.

Interaktif olarak sipariş verebileceğiniz dolumturk.com e-ticaret sitesi sayesinde, kaliteyi ayağınıza kadar getiriyor! Dolumturk.com ile profesyonel toner dolumu hizmeti Türkiye'nin her bölgesine uzanıyor, profesyonel toner dolumu çözümlerine ulaşmak daha da kolaylaşıyor. Dolumturk.com üzerinden verdiğiniz toner dolum siparişleriniz, anlaşmalı kargo şirketleri aracılığı ile hızlı bir şekilde İstanbul Alaşehir'deki Dolum Türk® atölyesine ulaşıyor, gerekli dolum işlemleri yapıldıktan sonra dolumu tamamlanmış toneriniz süratle adresinize ücretsiz kargo servisi aracılığı ile gönderiliyor.

 Ücretsiz kargo servisi sayesinde Türkiye'nin neresinde olursanız olun, dolum işlemi için gönderdiğiniz ürünlerinizi hem gönderirken hem de teslim alırken herhangi bir kargo ücreti ödemenize gerek kalmıyor.

Böylece hem zamandan, hem de maliyetten kazanıyorsunuz! Hp Muadil Toner için dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz. Müşterilerinin taleplerini her zaman önde tutan, müşteri memnuniyetine değer veren Dolum Türk®, toner dolumu siparişlerini müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önüne alarak tonerlerin kullanım alanlarına göre kalibre edebilecek ürün çeşitliliğine, donanım ve esnekliğe sahip bir firma olarak bu süreçleri tamamlıyor.

Ürünlermiz arasında Hp Toner Dolumu kesintisiz bir şelilde satışa devam etmektedir. Kaliteli, hızlı ve profesyonel yapısıyla Türkiye'nin önde gelen toner dolum atölyelerinden birisi olan Dolum Türk®, en yeni teknolojilerle ürettiği muadil tonerleri de 2015 yılı içinde sektörün hizmetinize sunmuştur. Tüm marka ve model yazıcılar için ekonomik Muadil Toner kartuşlar üretebildiği gibi, alanında uzman Dolum Türk® teknisyenleri tarafından Toner MAX® markası ile de sektörde çok olumlu geri dönüşler alıyor.

Piyasada satılan yurt dışından ithal edilen ürünlerle her ortamda her koşulda rekabet edebilecek fiyat performans oranına sahip Toner MAX® markalı ürünleri, toplu sipariş vererek kazanabileceğiniz artı indirimler ile uygun fiyatlara kaliteli ürünlere ulaşma imkanı sağlıyor. 10 yılı aşkın deneyimi, tecrübesi ve alanında uzman kadrosu ile Dolum Türk® kendi üretimi olan Toner MAX® markalı muadil toner kartuşları ile en yüksek kalitede baskı çıkışları alacağınızı garanti ediyor. Toner MAX® / Dolum Türk®


Etiketler: Dolum  Türk®  Kurumsal  Toner  Dolum  Merkezi    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER