derbinin ertelenmesine ilişkin imalı açıklama

DERBİNİN ERTELENMESİNE İLİŞKİN İMALI AÇIKLAMA

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray-Fenerbahçe maçının ertelenmesi sonrasında Aziz Yıldırım ile Vitor Pereira arasında geçen diyaloğa dikkat çekerek sert açıklamalar yaptı.

Tarih : 21 Mart 2016, 17:10
Puan Ver : Derbinin Ertelenmesine İlişkin İmalı Açıklama(6/10)4


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Kulüpler Birliği'nin düzenlediği Süper Lig A.Ş panelinin çıkışında soruları yanıtladı.Orman, güvenlik sebebiyle ertelenen Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin ertelenen gerekçesinin arkasında başka sebepler aramak istemediklerini ifade ederek Aziz Yıldırım ile Teknik Direktörü Vitor Pereira arasında geçen maç fikstürü diyaloğuna cevap verdi."ERTELEMENİN SOMUT ŞEYLERE DAYANDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM"

Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı sonrası Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman açıklamalarda bulundu. Ertelenen Galatasaray-Fenerbahçe derbi maçı için değerlendirmelerde bulunan Başkan Orman, "Hamd olsun böyle bir olay olmadan maçlarımızı oynadık. Erteleme ile ilgili olarak devletin yani İçişleri Bakanlığı tarafından yapıldığı ifade ediliyor.Böyle bir ertelemenin somut şeylere dayandığını düşünüyorum. Devlet yoksa böyle bir ertelemeyi istemez. Bunun arkasındaki spekülasyon için çok bir şey demek istemiyorum. İnanmakta istemiyorum. Yok üç gün önce açıklanmış falan bunlar inanmak istemediğim şeyler." dedi.
Etiketler: Derbinin  Ertelenmesine  İlişkin  İmalı  Açıklama    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER