'cintiq 13hd touch' duyuruldu

'CİNTİQ 13HD TOUCH' DUYURULDU

Yeni Cintiq 13HD touch, özgürleştirici ve kapsayıcı bir dijital deneyimi için Wacom’un ünlü kalem performansını multi-touch özelliğiyle birleştirdi.

Tarih : 02 Mart 2015, 17:09
Puan Ver : 'cintiq 13Hd Touch' Duyuruldu(5/10)1


Wacom, Profesyonel dijital içerikçiler için Cintiq 13HD touch'ın duyurusunu yaptı. Yeni Cintiq 13HD touch, özgürleştirici ve kapsayıcı bir dijital deneyimi için Wacom'un ünlü kalem performansını multi-touch özelliğiyle birleştirdi.

Wacom bugün, önde gelen profesyonel dijital içerikçiler için Cintiq 13HD touch'ın duyurusunu yaptı. Hassas kalem monitörleri serisine en son eklenen Cintiq 13HD touch, tasarımcılara, sanatçılara ve görüntü editörlerine doğal bir kalem ve dokunma deneyimi sunmak üzere tasarlandı. Wacom'un yenilikçi hassas kalem monitörü, kağıt ve tuval üzerinde çizim veya resim yapma deneyimini taklit eden dijital bir iş akışı sağlayarak özel dokunma ve kalem kapasitesi sunuyor.

Cintiq 13HD touch'ın kompakt, ince ve zarif tasarımı hem Mac hem de PC bilgisayarlara kolayca bağlanıyor. Tam bir konfor sağlamak için, Cintiq 13HD touch'ın ayarlanabilir tablası masa üstüne ya da dizüstüne konduğunda düz, 22, 30 ve 50 olmak üzere toplam dört ayardan birinde kullanılabilecek şekilde optimize edildi.

Cintiq 13HD touch'ın profesyonel sanatçılar, grafik tasarımcıları ve fotoğrafçılar için mükemmel olan parlak ekranları, canlı renk kalitesi sağlamak için 16,7 milyon rengi görüntüleyebiliyor. Ayrıca, geniş ekran formatındaki HD LED monitörlerin 178 izleme açısı ve 1920x1080 çözünürlüğü, ince ayrıntılara sahip grafik veya resimlerle çalışanlar için özellikle birebir.

2048 basınç seviyesi ile eğim tanıma özelliklerini sunan Pro Pen, Cintiq 13HD touch üzerindeki hassas deneyimin genel olarak başını çekerken, kullanıcının özgürleştirici ve içgüdüsel bir biçimde masaüstünde dolaşmasına veya bir resmi veya çizimi döndürmesine, yakınlaştırıp uzaklaştırmasına imkân tanıyan yeni eklenen multi-touch entegrasyonudur. Kalem ve dokunmatik özelliklerinin birleştirilmesiyle, kullanıcılar doğal hissettiren ve üretimi hızlandıran, kusursuz bir iş akışı keşfederler.

İş akışını ve verimliliği daha da iyileştirmek için, sık kullanılan kısa yol komutaları, Cintiq 13HD touch'ın dört adet kişiselleştirilebilir ve uygulamaya özel ExpressKeys ve Rocker Ring seçeneğiyle kullanıcının parmaklarının ucunda. Bu kısa yolların kullanılması klavyeye olan bağımlılığı asgariye indirerek değerli zamanınızdan tasarruf ettirir.

Halihazırda kullanımda olan etkinliği kanıtlanmış Cintiq 13HD, Cintiq 22HD, Cintiq 22HD touch, Cintiq 27QHD, Cintiq 27QHD touch ile Cintiq Companion 2'nin yanında, Wacom'un Cintiq 13HD touch ürünü, markanın çeşitli iş akışı gerekliliklerini ve bütçelerini artarak destekleyen kalem monitör portföyüne değerli bir katkıdır.

Yeni Cintiq 13HD touch Mart ayının ilk günlerinde Wacom'un e-mağazasında ve diğer seçkin perakendecilerde 999.95 dolardan satışa sunulacağı öğrenildi.

(İHA)

 


Etiketler:   Cintiq  13Hd  Touch    Duyuruldu  İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER