çiçeği burnunda çift yüzüklerini kaldırıp attılar!

ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÇİFT YÜZÜKLERİNİ KALDIRIP ATTILAR!

Geçen yaz güzel bir düğün ile nikah masasına oturup birbirlerine evet diyen Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç sık sık magazin gündeminde yerini aldı. Murat Dalkılıç daha öncede yüzük takmadığı için gündem oluşturmuştu. Bir kez daha açıklama yapmak zorunda kalan çift bakın neden yüzük takmıyormuş

Tarih : 21 Mart 2016, 09:26
Puan Ver : Çiçeği Burnunda Çift Yüzüklerini Kaldırıp Attılar!(8/10)6


Geçen yaz güzel bir düğün ile nikah masasına oturup birbirlerine evet diyen Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç sık sık magazin gündeminde yerini aldı. Murat Dalkılıç daha öncede yüzük takmadığı için gündem oluşturmuştu. Bir kez daha açıklama yapmak zorunda kalan çift bakın neden yüzük takmıyormuşMerve Boluğur ve Murat Dalkılıç, moda haftasında objektiflere yansıdı. Yeni evli çift, yüzük takmamaları konusuna açıklık getirdi. Geçtiğimiz Ağustos'ta evlenen Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç, önceki akşam bir davete katıldı. Ünlü çiftin, alyans takmadığı görüldü. Güzel oyuncu, "Yüzük benim için sadece aksesuvar" derken Dalkılıç, "Bizim için manevi değeri daha yüksek olan şeylere önem gösteriyoruz. Yüzük takmışsın takmamışsın çok önemli değil" diye konuştu.

BEBEK HABERLERİ ÇIKTIGeçen yaz ayında evlenen Murat Dalkılıç ve Merve Boğulur çifti yakın zamanda aralarında sorun çıktığı haberleri ile gündeme geldiler. Murat Dalkılıç'ın alyans takmaması gündeme bomba gibi düşmüş ayrıldılar mı acaba sorularını akıllara getirmişti. Çok geçmeden çift bebek haberleri ile gündem oluşturdular. Merve Boğulur ve Murat Dalkılıç çifti bebek mi bekliyor.Murat Dalkılıç'ın alyans takmamasından dolayı ayrılık haberleri gündem oluştururken çift kısa bir süre sonra bebek haberleri ile gündeme geldiler. Türkiye'nin en büyük kış ve gençlik festivali Whitefest'te sahne alan Murat Dalkılıç, binlerce hayranına unutulmaz bir gece sundu. Merve Boluğur ile dünya evine giren Dalkılıç, çocukları olursa 'Uzay' ismini koyacaklarını söyledi.  


 


  Kış turizminin göz bebeği Uludağ'da sahne alan başarılı popçu Murat Dalkılıç, üniversiteli gençlerle bir araya geldi. 2 bin üniversiteli genç, Dalkılıç'ın hareketli şarkılarına eşlik ederek yarı yıl tatilinin tadını çıkarttı.


 


  Sahne öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Dalkılıç, lise ve ortaokul yıllarında basketbolcu olmak istediğini belirterek, "Benim hayatım boyunca hayalim basketbolcu olmaktı. Diğer planım ise şarkıcı olmaktı. Ama şimdi bakıyorum da iyi ki bu yolu seçmişim diyorum” dedi. 2015 yılında Merve Boluğur ile dünya evine giren Dalkılıç, son günlerde çıkan çocuk haberlerine de değindi. “Ben uzay ismini çok seviyorum ve çocuğumuz olursa da adını Uzay koymak istiyorum dedim ama şu an için çocuk yok” diye konuştu. 2 saat boyunca sahnede kalan Dalkılıç, şarkılarıyla büyük alkış aldı.

 
Etiketler: Çiçeği  Burnunda  Çift  Yüzüklerini  Kaldırıp  Attılar    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER