CHP'NİN SEÇİM HÜKÜMETİNDE YER ALMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR


CHP'NİN SEÇİM HÜKÜMETİNDE YER ALMASI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR
Tarih : 19 Ağustos 2015, 17:53
Puan Ver : Chp'nin Seçim Hükümetinde Yer Alması Söz Konusu Değildir(5/10)3


İşte Haluk Koç'un açıklamalarından öne çıkanlar;Bütün şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, yakınlarına ve Türk silahlı kuvvetlerine başsağlığı diliyoruz.Bugün Türkiye'nin her yerinde analar feryat ediyor. Nice ocaklara ateş düşüyor. Bu ülkenin Cumhurbaşkanı çıkmış muhtarlara fıkra anlatıyor. Biz bugün acı çekiyoruz acı. Senin deyimine göre aileler mutlu oluyor. Aileler yanıyor Türkiye yanıyor. Ülkenin bazı coğrafyalarında kamu güvenliği boşaltılmışsa, terör veba gibi yayıldıysa, böyle bir fırtınanın içinde bizler Türkiye'de Cumhurbaşkanının ağzından neleri konuşuyoruz? Tam bir ibret!"13 YILDIR KİM BU ÜLKEYİ YÖNETİYOR?"

Bugüne gelişin yol taşlarını döşeyen kimler? 13 yıldır kim bu ülkeyi yönetiyor? Kim PKK ile pazarlık masasına oturdu? Hiç sana dokunmuyor mu bu sözler sayın Cumhurbaşkanı sen neredeydin 13 yıl Bu ülkeyi yöneten kendi çıkarları için Türkiye'nin bugün yaşadığı kaosu yaratan sensin. Bu acılar yaşanırken sarayında fıkra anlatan Cumhurbaşkanı. Bugün Türkiye'nin derdi şehit olan gencecik fidanlarımızdır. Türkiye'nin derdi Cumhurbaşkanı'nın derdi değildir."YERE BATSIN SENİN SARAYIN"

Varsa saray yoksa saray yere batsın senin sarayın. Çok açık söyledim bugün güya terörden şikayet eden Erdoğan, bu işin sorumluluğundan pişkinlikle yüzün dahi kızarmadan asla kurtulamazsın. Sana bunu hatırlatıyoruz. PKK ve ileri gelenleriyle silah bırakmadan pazarlık yapan sensin. Doğu ve Güneydoğu Anadolu'da kamu güvenliği boşluğu doğuracak kararları sen aldın. Kirli pazarlık sürecini yöneten sensin.Bugün ne yazık ki bunların ektiği fırtınanın faturasını gencecik evlatları ile bütün Türkiye ödüyor. Canları ve korkularıyla ödüyor. Tek bir kişi Türkiye'de; kendi korkuları yetersizlikleriyle, ihtirasları, kirli tertip ve planlarıyla koskoca bir ülkeyi rehin almış durumdadır. Milletin gözünün içine bak baka aklı sıra fıkra anlatabiliyor, saçmalıyor. Bu cumhurbaşkanı Türkiye'nin vicdanında bir ibret noktası olacak kalacaktır. Seçimle gelmiştir, seçimle gitmemek için her yolu deneyecek, her kaosu körükleyebilecek gözü kararlıktadır.Tüm siyasi partilere AKP de dahil Türkiye'yi hep beraber bu karanlığın esiri olmaktan kurtarmak zorundayız. Türkiye için milletimizin beklentisini karşılamak zorundayız.Biz devletin tepesinde kavga olmaz dedik. Ama devletin tepesinde kandan, çatışmadan medet uman birileri var.
Etiketler: Chp  Nin  Seçim  Hükümetinde  Yer  Alması  Söz  Konusu  Değildir    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER