cem yılmaz'ın destek verdiği şahan şimdi kendi gençlere...

CEM YILMAZ'IN DESTEK VERDİĞİ ŞAHAN ŞİMDİ KENDİ GENÇLERE...

Bir televizyon kanalında program yaparken Cem Yılmaz'ın desteği ile yıldızı parlayan Şahan Yılmaz şimdilerde yetenekli gençlere fırsat sunuyor. Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından genç yeteneklere imkan sunuyor.

Tarih : 08 Mart 2016, 09:51
Puan Ver : Cem Yılmaz'ın Destek Verdiği Şahan Şimdi Kendi Gençlere...(10/10)10


Bir televizyon kanalında program yaparken Cem Yılmaz'ın desteği ile yıldızı parlayan Şahan Yılmaz şimdilerde yetenekli gençlere fırsat sunuyor. Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından genç yeteneklere imkan sunuyor.  Selin Ortaçlı ile evlendikten sonra kısa süre sonra baba olan ve oğlunu kucağına alan Şahan Gökbakar gençlere müjdeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Yetenekli gençelere çağrıda bulunan Şahan Gökbakar onları destekleyeceğini açıkladı. Şahan Gökbakar'ın baba olduktan sonraki hayata bakış açıcı daha da farklı olmaya başladı.  Ünlü komedyen Şahan Gökbakar Instagram hesabından bir duyuru paylaşarak, yetenekli olan kişilere destek olma sözü verdi.Bugünlere kendi emeğiyle geldiğini söyleyen Şahan Gökbakar sosyal medya hesabından açık çağrıda bulundu. Yetenekli olan kişileri hareket etmeye davet eden ünlü komedyen; zamanında kendisinin de projelerini kabul ettirmek için kapı kapı dolaştığını ve hiçbir başarının tesadüf olmadığını söyledi.
Sosyal medyadan duyuru fotoğrafı paylaşan Gökbakar, fotoğrafta:


“Değerli kardeşlerim, malum hepinizin içinde bir komedyen, bir yazar, bir senarist, bir filmci, bir oyuncu yatıyor.. Hatta bazılarıniz bunu bir kariyer planı yapmak bile istiyor. Buradan açık cagrı!!! Bir fikriniz hikayeniz senaryonuz varsa kısa bir halini çekin bize yollayın… Zamanında bu kardeşiniz de elinde yaptıklarından oluşan bir cd o tv senin bu yapımcı benim gezdi de bu günlere geldi.. Hiçbir başarı tesadüf değildir. Oturduğu yerden ona buna sallayarak başarılı olan yoktur. Hareket berekettir.. Kalkın o bilgisayar başından, alın elinize kamerayı bir seyler çekin. Yada o bilgisayar başında oturup boş boş şeylere yorum yazacağınıza senaryo yazın.. Fikir uretin! Ülkemizde maalesef herkes spor ve sanatta uzman ama maalesef başarılı insan sayısı çok az. Demek ki öyle kenardan konuşarak olmuyor. Haydiii, haydiiii bir enerji. Yılmadan bir şeyler üretin… Destek vermezsem ne olayım…” notunu düştü.ŞAHAN DÖRT ÇOCUK İSTİYOR Yeni filmi 'Osman Pazarlama' ile milyonları kahkahaya boğmaya hazırlanan Şahan Gökbakar'ın keyfine diyecek yok... Önceki gün basınla buluşan ünlü komedyen, 'babalık' hakkında da konuştu. 2 buçuk aylık oğlu Deniz Efe'nin kendisini olumlu yönde değiştirdiğini söyleyen Şahan Gökbakar, şöyle dedi: "Benim oğlum olduğu için herkes tombik olmasını bekledi ama uzun ve ince oldu. Şeytan tüyü olan bir çocuk. Gözleri çok güzel. Evlat sevgisi çok güzelmiş. Baba olunca mülayimleştim; yürek olarak değiştim." 

'ALTINI KENDİM DEĞİŞTİRİYORUM' 


Geçtiğimiz günlerde eşinin soyadıyla ilgili "Yok öyle eski soyadını kullanmak bizde. Eşimin adı Selin Gökbakar" diyen Şahan, geleneksel yanını yine gözler önüne serdi. Bebeği için dadı tutmadığını açıklayan şovmen, "Eşim zaten harika bir anne. Dadı madı yok. Altını bile kendim değiştiriyorum, anne sütünü biberonla veriyorum. Çok uyumlu ağlaması, sızlaması yok" dedi ve ekledi: "Daha fazla çocuk sahibi olmak isterim. Mümkünse 4 ama henüz hanıma söylemedim".
Etiketler: Cem  Yılmaz  In  Destek  Verdiği  Şahan  Şimdi  Kendi  Gençlere    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER