boşanmak istediği eşi hamile çıkınca o da çatıya çıktı

BOŞANMAK İSTEDİĞİ EŞİ HAMİLE ÇIKINCA O DA ÇATIYA ÇIKTI

Olay, Kocaeli’nin İzmit ilçesi Merkez Bankası mevkiinde meydana geldi.

Tarih : 01 Nisan 2015, 09:39
Puan Ver : Boşanmak İstediği Eşi Hamile Çıkınca O Da Çatıya Çıktı(7/10)3


Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir vatandaş, boşanmak istediği eşinin hamile olduğunu öğrenince intihar etmek istedi. Polisin yoğun ısrarları sonucu vazgeçen vatandaş, eşiyle görüştürülmek üzere karakola götürüldü.

Olay, Kocaeli'nin İzmit ilçesi Merkez Bankası mevkiinde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre; İsmail Kutlucan (33) isimli bir vatandaş, boşanmak istediği eşinin hamile olduğunu öğrenince intihar etmek istedi. Boşanmak istediği eşiyle sevmeden evlendiğini anlatan Kutlucan, eşinin kendisini tehdit ederek zorla nikah yaptığını söyledi.

10 yıldır mutsuz bir evlilik yaşadığını ancak eşinin bir türlü boşanmayı kabul etmediğini söyleyen İsmail Kutlucan, “Ocak ayında eşimle konuştuk. Boşanma konusunda anlaştık ancak şimdi de hamile olduğunu söylüyor. Çocuğu aldırmaya da yanaşmıyor.

Çocuğu doğuracağım diye ısrar ediyor. Ancak ben de böyle bir boşanma istemiyorum” dedi.

İntihar etmek için İzmit Merkez Bankası mevkiinde bulunan bir iş merkezinin 7. katının balkonuna çıkan İsmail Kutlucan, polisin yoğun çabaları sonucu bulunduğu yerden kendi rızası ile aşağı indi.

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Kutlucan, eşi ile görüştürülerek sorununa çözüm bulunması amacıyla İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

(İHA)

 


Etiketler: Boşanmak  İstediği  Eşi  Hamile  Çıkınca  O  Da  Çatıya  Çıktı  Kocaeli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER