Beşiktaş Yeni Kampanyasını Tanıttı: Gel, Gel. Kim Olursan Gel!

BEŞİKTAŞ YENİ KAMPANYASINI TANITTI: GEL, GEL. KİM OLURSAN GEL!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman yeni iletişim kampanyasını açıkladı. Orman, "Mevlana'dan esinlenerek bu kampanyayı başlatıyoruz. Gel, gel. Kim olursan gel" ifadelerini kullandı.

Tarih : 15 Ocak 2018, 16:50
Puan Ver : Beşiktaş Yeni Kampanyasını Tanıttı: Gel, Gel. Kim Olursan Gel!(10/10)6

Dünya'da büyük ses getiren, Beşiktaşlı yıldız futbolcuların yanı sıra, dünyanın tanıdığı isimlerin de katıldığı 'Come to Beşiktaş' akımı, yeni iletişim kampanyası ile daha da güçlü geliyor. Siyah-Beyazlılar, başkan Fikret Orman'ın katılımıyla 'Come to Beşiktaş' akımının yeni iletişim kampanyasının lansmanını Vodafone Park'ta gerçekleşti. Beşiktaş yeni mottosu: Come. Come. Whoever you are! (Gel. Gel. Ne olursan gel!)

FİKRET ORMAN: "TÜRKİYE'YE EN ÇOK DÖVİZ SOKAN KURUMUZ"

"Son iki yılda Türkiye'ye en fazla döviz sokan kurumuz. Türkiye'de belirli bir noktalara geldik. Artık Dünya çapında bir takım olma yolunda adımlar atmaya başladık. Bunun ilk adımını Çin'e giderek yaptık. Schalke ile Çin'de yaptığımız maçı 91 milyon kişi takip etti. Bu bizim için ilk adımdı. Şampiyonlar Ligi'nde yaptığımız maçlar Çin'de yayınlandı. 600 milyon kişi bu maçları izledi. BeIN Sports ile yaptığımız çalışma sonucunda yakında lig maçlarımız da orada canlı yayınlanacak. Tamamen taraftarımızın bulduğu bir şey olan 'Come to Beşiktaş' kampanyası ile 1.2 milyar kişiye ulaştık. Bu dünyanın her yerinde yayılan bir ses haline geldi."

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Beşiktaş  Yeni  Kampanyasını  Tanıttı  Gel  Gel  Kim  Olursan  Gel    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER