beşiktaş rihanna'yı getiriyor

BEŞİKTAŞ RİHANNA'YI GETİRİYOR

Beşiktaş Kulübü, Vodafone Arena'nın açılışında dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'yı sahneye çıkarmak için harekete geçti.

Tarih : 23 Mart 2016, 10:24
Puan Ver : Beşiktaş Rihanna'yı Getiriyor(7/10)9


Beşiktaş camiasının uzun süredir tamamlanmasını beklediği Vodafone Arena Stadı, 10 Nisan Pazar günü devlet protokolü ve divan kurulu üyelerinin katılımıyla yapılacak törenle hizmete girecek. Siyah beyazlılar yeni mabedindeki ilk maçını da 11 Nisan Pazar günü Bursaspor ile oynayacak...Stadın açılış planlamasıyla ilgili Divan Otel'de gerçekleştirilen basın toplantısında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, hem açılış organizasyonu hem de yaşadıkları duygularla ilgili açıklamada bulundular.

Stadın açılış müjdesini “Eve Dönüyoruz” diye veren Orman, geri sayıma geçmek için sayaç butonuna Öğüt ile birlikte bastı...RIHANNA İÇİN SPONSOR FİRMALARLA GÖRÜŞÜLÜYOR

Beşiktaş Kulübü,  Vodafone Arena için kademeli açılış planlarını düzenlendi.Yeni sezon açılışında sahneye dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın çıkarılması hedefleniyor. Bu doğrultuda THY ve Koç gibi sponsor firmaları da devreye sokan siyah beyazlı yönetim tam anlamıyla gövde gösterisi yapmakta kararlı.Rihanna'yı İstanbul'a getirmek için uzun bir süredir görüşmelerini sürdüren yönetim, süper yıldızın konser ve seyahat programını da göz önüne alarak alternatif planlar hazırlıyor.
Etiketler: Beşiktaş  Rihanna    Getiriyor    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER