belediyenin attığı tweet sosyal medyayı salladı!

BELEDİYENİN ATTIĞI TWEET SOSYAL MEDYAYI SALLADI!

Balıkesir’in Edremit Belediyesi, Twitter ve Youtube’a erişim yasağını, 'Belediye olarak ücretsiz VPN dağıtımlarımız başlamıştır' tweet’iyle eleştirdi.

Tarih : 06 Nisan 2015, 20:33
Puan Ver : Belediyenin Attığı Tweet Sosyal Medyayı Salladı!(6/10)2


Balıkesir'in Edremit Belediyesi, Twitter ve Youtube'a erişim yasağını, 'Belediye olarak ücretsiz VPN dağıtımlarımız başlamıştır' tweet'iyle eleştirdi.

Twitter ve Youtube'a mahkeme kararı ile erişimin engellenmesinin yankıları devam ederken, Edremit Belediyesi, attığı tweet ile dikkatleri bir anda üzerine çekti. Türkiye'de erişimi engellenen sosyal medya sistemlerine bağlanmayı sağlayan VPN uygulaması dağıttığını ifade eden Edremit Belediyesi, olayı mizahi bir şekilde eleştirdi. Edremit Belediyesi sosyal medya ekibi, VPN dağıtılması gibi bir uygulamaları olmadığını, sadece olaya mizahi bir yaklaşım ortaya koymak için böyle bir mesaj paylaşıldığını ifade etti. Edremit Belediyesi, bu tweet'ine, 'Belediye dediğin Edremit Belediyesi gibi olur', 'Anne sorun çıkarsa belediye internet erişimi sağlıyormuş uğrar alırsın', 'Belediye gibi belediye', 'Ya sen ne güzel belediyesin böyle' gibi destek paylaşımları aldı.

(İHA)

 


Etiketler: Belediyenin  Attığı  Tweet  Sosyal  Medyayı  Salladı  Balıkesir  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER