Başbakan'dan terör yanlısı gazeteciye tokat gibi cevap: Afrin'e gel

BAŞBAKAN'DAN TERÖR YANLISI GAZETECİYE TOKAT GİBİ CEVAP: AFRİN'E GEL

Başbakan Binali Yıldırım, Almanya Başbakanı Merkel ile düzenlediği basın toplantısı sırasında haddini aşan YPG yanlısı gazeteciye dersini verdi.

Tarih : 15 Şubat 2018, 20:40
Puan Ver : Başbakan'dan Terör Yanlısı Gazeteciye Tokat Gibi Cevap: Afrin'e Gel(10/10)6

Başbakan Binali Yıldırım, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile düzenlediği basın toplantısında, YPG yanlısı muhabirin Afrin'de katliam olduğunu söyleyerek sahte fotoğrafları göstermesi Başbakan Yıldırım'ın çok sert tepkisine neden oldu.

"PROPAGANDA YAPMA, O FOTOĞRAFLAR SAHTE"

Başbakan, 'Propaganda yapma. O elindeki fotoğraflar sahte. Gerçeği görmek istiyorsan Afrin'e gel" diyerek küstah gazeteciye haddini bildirdi.

"NE YAPTIĞIMIZI BÜTÜN DÜNYA BİLİYOR"

Başbakan Yıldırım: "Mülteci konusu tek başına bizim sorunumuz değil, bizim ürettiğimiz bir sorun da değil. Bu sorunların hiçbirini başlatan da biz değiliz. Biz sadece sonuçlarına katlanıyoruz. Suriye'deki savaşı biz başlatmadık. Oradaki mülteci akını biz başlatmadık ama orada canını kurtarmaya çalışan 3,5 milyon insanı biz bağrımıza bastık, ekmeğimizi paylaştık. Bize yalan yanlış resim gösteren arkadaş bu gerçeği görsün. Ne yaptığımızı bütün dünya biliyor. Dolayısıyla alnımız ak. Yaptığımız işi biliyoruz." dedi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Başbakan  Dan  Terör  Yanlısı  Gazeteciye  Tokat  Gibi  Cevap  Afrin  E  Gel  
  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER