bar sahipleri çatıştı: 1 ölü

BAR SAHİPLERİ ÇATIŞTI: 1 ÖLÜ

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde yaşanan olayda, kavga eden bar sahiplerinin tartışması bir anda silahlı çatışmaya dönüştü.

Tarih : 01 Mart 2015, 10:21
Puan Ver : Bar Sahipleri Çatıştı: 1 Ölü(8/10)4


Kocaeli'nin İzmit ilçesinde yaşanan olayda, kavga eden bar sahiplerinin tartışması bir anda silahlı çatışmaya dönüştü. Olayda bir kişi öldü.

Olay, İzmit ilçesi Şahabettin Bilgisu Caddesi üzerinde yaşandı. Edinilen bilgi ve iddialara göre, İzmit'te bar işletmeciliği yapan M.K., gece saat 03.00 sıralarında kendi mekanından yaklaşık 50 metre uzaklıkta olan başka bir mekana gitti. Mekan sahibi Muharrem Arpacı'nın ofisinde tartışan ikiliden bir tanesinin silahına davranarak ofis içerisinde bir el ateş ettiği iddia edildi. Silahın ateşlenmesinin ardından taraflar sakinleşerek barın çıkış kapısına yöneldi.

Barın çıkış kapısında tartışmanın tekrar alevlenmesi üzerine M.K. ve Muharrem Arpacı tekrar silahlarına davranarak birbirlerine ateş etmeye başladılar. Çıkan çatışmada Muharrem Arpacı, kalbine isabet eden kurşunla hayatını kaybetti. Olayın faili M.K. ise kayıplara karıştı. Olayı gören bar çalışanları hemen bir ticari taksi tutarak Muharrem Arpacı'yı Kocaeli Devlet Hastanesi'ne götürdü. Hastaneye hayatını kaybetmiş vaziyette gelen Arpacı'yı tekrar yaşama döndürmek için doktorlar, yaklaşık 1 saat boyunca zorlu bir mücadele verse de başarılı olamadı.

Çatışmanın ardından olayın yaşandığı bara gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri, biri barın üst katında olmak üzere olay yerinde iki farklı silahtan ateşlenmiş toplam 22 mermi kovanına rastladı. Boş mermi kovanlarını incelenmek üzere delil poşetlerine koyan polis ekipleri, daha sonra mekanın kapısını mühürleyerek olay yerinden ayrıldı.

Bu sırada Muharrem Arpacı'nın hayatını kaybettiğini öğrenen yakınları da hastane önünde sinir krizleri geçirdi. Cinayetin zanlısı M.K. kayıplara karıştı. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

(İHA)

 


Etiketler: Bar  Sahipleri  Çatıştı  1  Ölü  Kocaeli  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER