Aykut Kocaman'dan radikal değişiklik! Düzeni tamamen değiştirecek

AYKUT KOCAMAN'DAN RADİKAL DEĞİŞİKLİK! DÜZENİ TAMAMEN DEĞİŞTİRECEK

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, kötü gidişata dur demek için antrenman şeklini ve saatlerini değiştirme kararı aldı. Futbolcular bundan sonra tam gün çalışacak.

Tarih : 12 Kasım 2017, 14:00
Puan Ver : Aykut Kocaman'dan Radikal Değişiklik! Düzeni Tamamen Değiştirecek(8/10)4

Fenerbahçe'de Milli Takım arasının ardından yeni bir dönem başlıyor. Sarı-lacivertliler bir an önce toparlanmak ve şampiyonluk yarışına ortak olmak için kolları sıvadı. İlk olarak takımın çalışma şekli ve saatlerinde değişikliğe gidilme kararı alındı.

SORUNLAR BU YÖNTEMLE ÇÖZÜLECEK

Geçmiş dönemde de başvurulan tam gün mesai yeniden uygulamaya geçiyor. Milli maçların ardından takım halinde çalışmalara başlayacak olan sarı-lacivertliler bu sayede sorunları daha kolay çözmeyi planlıyor. Sabah ve akşam çalışması boyunca tesislerde kalan futbolcular yine benzer yönteme başvuracak.

TESİSLERDE DAHA ÇOK ZAMAN GEÇİRECEKLER

Tek antrenman olduğu günler de tesislerde daha fazla mesai yapılacak. Sarı-lacivertliler özellikle kritik süreci bu şekilde aşmayı hedefliyor. Gerek futbolcuların teknik heyet ile yapacağı toplantılar gerekse antrenman sonrası sorunların yüz yüze konuşulması ile takım kimliğinin güçlendirilmesi amaçlanıyor. Futbolcular artık yeni dönemle birlikte tesislerde daha çok zaman geçirecek.

BAŞARISIZLIKTA BİR ÇOK ETKENİN ROLÜ VAR

Bu arada takımın istenen sonuçları alamamasında birçok etken önemli rol oynadı. Kadronun geç kurulması, bireysel hatalar, taktik anlayış gibi konuların yanısıra hafta içinde yapılan yoğun çalışmaların da takımı fazlasıyla yorduğunu ifade edildi.

BAZI FUTBOLCULAR YOĞUN PROGRAMDAN ETKİLENİYOR

Özellikle bazı oyuncuların yoğun antrenman programından etkilendiği ifade edildi. Futbolcuların maç içinde özellikle son bölümlerde oyundan düşmesinde bu temponun da etkileyici faktörlerden biri olduğunun altı çizildi.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: Aykut  Kocaman  Dan  Radikal  Değişiklik  Düzeni  Tamamen  Değiştirecek    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER