atatürk havalimanı fareleri kamerada !

ATATÜRK HAVALİMANI FARELERİ KAMERADA !

Atatürk Havalimanı’nda yolcuların bir anlık dikkatsizliğinden yararlanarak çantalarını çalan Filistin uyrukla hırsızlar, önce güvenlik kameralarına, ardında da polise yakalandı.

Tarih : 26 Mayıs 2015, 16:30
Puan Ver : Atatürk Havalimanı Fareleri Kamerada !(5/10)1


Atatürk Havalimanı'nda yolcuların bir anlık dikkatsizliğinden yararlanarak çantalarını çalan Filistin uyrukla hırsızlar, önce güvenlik kameralarına, ardında da polise yakalandı.

Edinilen bilgilere göre, olaylardan ilki 22 Mayıs'ta Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Gidiş Katında meydana geldi. Filistin uyruklu M.A.S. (24), A.M.S. (34) ve Z.S. (25), Kenya uyruklu J.S.S. (36) isimli müşteki şahsa ait tablet bilgisayarı, kredi kartlarını ve kimlik kartlarını çaldı. Kameralar tarafından an be an takip edilen zanlılar, polis tarafından suç üstü yakalandı.

Bir diğer hırsızlık olayı ise 23 Mayıs tarihinde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katında yaşandı. Filistin uyruklu A.M.A.M. (23) ve M.A.A.M. (21), Birleşik Arap Emirlikleri vatandaşı A.A.M.S.A. (32) isimli müşteki şahsa ait profesyonel fotoğraf makinesini çaldığı esnada suçüstü yakalandı.

Son hırsızlık olayı ise dün gerçekleşti. Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Geliş Katında, Filistin uyruklu K.M.A. (23), A.A. (22) ve M.S. (21), 3 turistin kimlik kartı, cep telefonu, fotoğraf makinası ve dizüstü bilgisayarı çaldığı esnada suçüstü yakalandı.

Yakalanan zanlılar ifadelerinin alınmasının ardından adliyeye sevk edildi .

HIRSIZLIK ANLARI KAMERADA

Atatürk Havalimanı'nda üst üste yaşanan hırsızlık olayları güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı. Kendilerinin kameralarca takip edildiğinden habersiz olan şüphelilerin, gayet soğukkanlı şekilde turistleri yanına yaklaşarak hırsızlığı gerçekleştirdikleri görüldü.

(İHA)

 


Etiketler: Atatürk  Havalimanı  Fareleri  Kamerada    İstanbul  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER