artık ne yaptıysa 'gizlice' takip edebileceksiniz !

ARTIK NE YAPTIYSA 'GİZLİCE' TAKİP EDEBİLECEKSİNİZ !

Teknoloji çıktı mertlik bozuldu. Eskiden hararetli tartışmalara sebep olan “şu ekran kilidini açta mesajlarına bakayım” tartışması WhatsDog ile tarih oldu.

Tarih : 07 Mayıs 2015, 12:12
Puan Ver : Artık Ne Yaptıysa 'gizlice' Takip Edebileceksiniz !(10/10)1Teknoloji çıktı mertlik bozuldu. Eskiden hararetli tartışmalara sebep olan “şu ekran kilidini açta mesajlarına bakayım” tartışması WhatsDog ile tarih oldu.
Öncelikle çıkarılan mavi tik ile birçok yuvayı yıkan Whatsapp sevenler ocağına WhatsDog ile incir ağacı dikmeye devam ediyor. Öncelikle belirtmek gerekir ki WhatsDog her ne kadar Whatsapp entegreli bir uygulama olsa da birebir Whatsapp ile bir ilişkisi yok.NEDİR BU WHATSDOG?

WhatsDog yukarıda da belirttiğimiz gibi birçok kişinin ilişkisinin bitmesine sebep olan ilişkilerde yaşanan güven çatlağını birazdaha çatırdatan bir uygulama.WhatsDog ‘da sevdiğiniz veya takip etmek istediğiniz bir kişiyinin tüm Whatsapp haraketlerini takip etmeniz mümkün. Bu takip tabi ki takip ettiğiniz kişinin mesajlaşmalarını okumak olarak değil Whatsapp ‘da ne zaman çevrim içi olup olmadığı ve ne kadar çevrim içi kaldığı konusunda.Uygulamaya girdiğiniz tarihten itibaren takip etmek istediğiniz numara hakkında size veriler sunan WhatsDog , takip ettiğiniz numaranın online olması ile sizi uyarıyor. Uygulama hakkında en çok şikayet edilen konu ise uygulama içi çıkan ve can sıkıcı olan reklamlar. WhatsDog bu sorunu 10 TL ile çözmenizi de mümkün kılıyor. 10 TL WhatsDog ‘a bağış yaparak birdaha hiçbir reklam ile karşılaşmamanız mümkün.
Etiketler: Artık  Ne  Yaptıysa    Gizlice    Takip  Edebileceksiniz      haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER