ak parti'nin seçim şarkılarını hangi sanatçılar hazırladı ?

AK PARTİ'NİN SEÇİM ŞARKILARINI HANGİ SANATÇILAR HAZIRLADI ?

AK Parti, bugün Ankara Arena Spor Salonu’nda 7 Haziran genel seçimleri için milletvekili adaylarını tanıttı. AK Parti’nin seçim şarkıları da burada düzenlenen toplantıda ilk kez vatandaşlara tanıtıldı.

Tarih : 15 Nisan 2015, 14:33
Puan Ver : Ak Parti'nin Seçim Şarkılarını Hangi Sanatçılar Hazırladı ?(6/10)2


AK Parti'nin 7. Haziran Genel Seçimleri için hazırlanan şarkıları, milletvekili aday tanıtım toplantısında vatandaşlara ilk kez dinletildi. Seçim şarkıları Erhan Güleryüz, Uğur Işılak, Volkan Arslan, Alper Kış ve Özhan Eren tarafından hazırlandı.

AK Parti, bugün Ankara Arena Spor Salonu'nda 7 Haziran genel seçimleri için milletvekili adaylarını tanıttı. AK Parti'nin seçim şarkıları da burada düzenlenen toplantıda ilk kez vatandaşlara tanıtıldı. AK Parti'nin seçim şarkılarını, Erhan Güleryüz, Uğur Işılak, Volkan Arslan, Alper Kış ve Özhan Eren hazırladı. Erhan Güleryüz 'Bize Her Yer Türkiye', Uğur Işılak 'Söyle Var Mısın' ve 'Selam Olsun', Volkan Arslan 'Aşk ile Sevda ile', Alper Kış 'Ak Türkiye (Yeni Türkiye)' Özhan Eren ve Erhan Güleryüz 'Yakın Şarkıları' şarkılarını AK Parti için hazırlayan isimlerden oldu.

(İHA)

 


Etiketler: Ak  Parti  Nin  Seçim  Şarkılarını  Hangi  Sanatçılar  Hazırladı    Ankara  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER