adliye çalışanları pes dedirtti

ADLİYE ÇALIŞANLARI PES DEDİRTTİ

Tekirdağ Adliyesi’nde adli emanette bulunan 60 kilo eroini ve bir miktar kokain ile esrarı çalarak sattıkları tespit edilen ikisi adliye çalışanı 9 kişi yakalandı.

Tarih : 17 Kasım 2013, 11:02
Puan Ver : Adliye Çalışanları Pes Dedirtti(0/10)


Tekirdağ Adliyesi'nde adli emanette bulunan 60 kilo eroini ve bir miktar kokain ile esrarı çalarak sattıkları tespit edilen ikisi adliye çalışanı 9 kişi yakalandı. Eroin paraları ile lüks hayat süren katip Egemen S.'nin zaman zaman rezidansında kız ve erkek arkadaşlarıyla alem yaptığı ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü ekipleri, adliye çalışanı 2 memurun uyuşturucu sattığını belirledi. Operasyon için düğmeye basan ekipler, adli emanet memuru Hüsnü A. ve katip Egemen S.'yi teknik ve fiziki takibe aldı. Altı aylık çalışma sonunda polis ekipleri, iki adliye görevlisinin küçük miktarlar şeklinde adli emanetten çıkarttıkları eroinleri para karşılığında sattığını belirledi. Operasyon için düğmeye basan Tekirdağ polisi, 9 zanlıyı şafak baskınıyla yakaladı.60 KİLO UYUŞTURUCUYU SATMIŞLAR

Adli emanet memuru Hüsnü A. ve katip Egemen S.'nin birlikte küçük miktarlar halinde depodan çıkarttıkları uyuşturucu maddelerini irtibat kurdukları kişilere sattıkları belirlendi. İki memurun İstanbul'da irtibat kurduğu arkadaşları aracılığı ile eroinleri piyasaya sürdüğü kaydedildi.

Kıbrıs'ta özel bir üniversitede eğitim gören bir yıllık memur katip Egemen S.'nin son bir yıl içerisinde lüks bir otomobil, rezidans ve daire aldığı kaydedildi. Harcamalarında artış görülen Egemen S.'nin çevresindekilere ailesinden miras kaldığını söylediği ifade edildi. Polisler tarafından sağlık kontrolünden geçirilen Egemen S.'nin ağladığı gözlendi.KOKAİN ALEMİ YAPMIŞLAR

Polisin yaptığı teknik takipte Hüsnü A. ve Egemen S.'nin eroin dışında adli emanetten aldıkları 750 gram kokain ve bir miktar esrar maddesi ile rezidansta kız ve erkek arkadaşları ile alem yaptıklarını tespit etti.

İki gün süren sorguları tamamlanan 2'si kadın 9 zanlı, Tekirdağ Devlet Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi. Zanlılar, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

(İHA)

 


Etiketler: Adliye  Çalışanları  Pes  Dedirtti  Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER