6 bin dolarlık telefon: gresso regal gold

6 BİN DOLARLIK TELEFON: GRESSO REGAL GOLD

İsviçre merkezli lüks akıllı telefon üreticisi Gresso, 6.000 Dolarlık titanyum alaşımlı yeni akıllı telefonu Regal Gold'u duyurdu. Gresso Regal Gold teknik özellikleri ve diğer detaylar haberimizde.

Tarih : 08 Haziran 2015, 10:21
Puan Ver : 6 Bin Dolarlık Telefon: Gresso Regal Gold(6/10)4


Akıllı telefon fiyatları her geçen gün artıyor ancak sektörün pek bilinmeyen tarafında bu fiyatların pek bir önemi yok. Dünyanın en ünlü lüks akıllı telefon üreticilerinden Gresso'da fiyatı teknik özellikler değil, telefonun yapımında kullanılan malzemeler etkiliyor.Regal Gold modeli de yine değerli madenlerle fiyatı belirlenen telefonlardan bir tanesi. 18 ayar altın ve 5. sınıf titanyum alaşımla üretilen Regal Gold modeli dünyada sadece 999 adet üretilecek. Telefonu almak için ödemeniz gereken bedel 6.000 Dolar yani yaklaşık 16.000 TL.

 Gresso Regal Gold modelinin teknik detayları tam olarak belli değil. İçerisinde hangi işlemci olduğunu Gresso'nun resmi internet sitesinden göremiyoruz ancak el yapımı olduğu bilgisi paylaşılıyor.PVD kaplamalı 18 ayar altın ve 5. sınıf titanyumdan üretilen telefonda 5 inç boyutunda 1080p çözünürlükte bir ekran paneli var. 13 MP arka, 5 MP ön kameranın yanı sıra 32 GB dahili depolama alanı verilen bilgiler arasında. 143.2 х 70.2 х 8.8mm ölçülerine sahip olan telefon 205 gram ağırlığında.
Etiketler: 6  Bin  Dolarlık  Telefon  Gresso  Regal  Gold    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER