5 Metrelik Piton, Yuttuğu Dev Kertenkeleyi Midesinden Çıkarıp Dışarı Attı

5 METRELİK PİTON, YUTTUĞU DEV KERTENKELEYİ MİDESİNDEN ÇIKARIP DIŞARI ATTI

Tayland'da Uraiwan Seksuk isimli kadın, evinin balkonunda çamaşır asarken bahçede 5 metrelik piton gördü. Polisin müdahale ettiği piton, yuttuğu kertenkeleyi ağzından çıkardı.

Tarih : 21 Kasım 2017, 21:50
Puan Ver : 5 Metrelik Piton, Yuttuğu Dev Kertenkeleyi Midesinden Çıkarıp Dışarı Attı(5/10)1

5 metrelik piton, saatler önce yuttuğu dev kertenkeleyi ağzından fırlattı.

ÇAMAŞIR ASARKEN BAHÇEDE GÖRDÜ

Tayland'da 44 yaşındaki Uraiwan Seksuk isimli kadın, evinin balkonunda çamaşır asarken beton bahçenin kırılmış tarafından dev yılanı gördü ve yardım ekiplerini çağırdı.

DEVREYE POLİS GİRDİ

Dev yılana yaklaşamayan kurtarma görevlileri polisten yardım istedi. Olay yerine gelen polisler balyozla betonu kırıp yılanı sıkıştığı yerden çıkardı.

SAATLER ÖNCE YUTTUĞU KERTENKELEYİ MİDESİNDEN ÇIKARDI

Yılanı sıkıştığı yerden çıkarılan görevliler, agresif olduğu tahmin edilen yılana yaklaşmadan uzun bir halka ile yılanın kafasından yakaladı. Yılanı ormana bırakmak için kamyonetin arkasına koyan görevliler, yılanın birkaç saat önce yemiş olduğu kertenkeleyi dışarı attığını görünce şok geçirdiler. Uzmanlar, yılanın yakalandığı için strese girdiğini bu yüzden avını dışarı attığını söylediler.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 5  Metrelik  Piton  Yuttuğu  Dev  Kertenkeleyi  Midesinden  Çıkarıp  Dışarı  Attı    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER