5. kattan aşağı böyle atladı

5. KATTAN AŞAĞI BÖYLE ATLADI

İtfaiyenin açtığı brandanın üzerine düşen şahsın intihar girişimi ise cep telefonuyla görüntülendi.

Tarih : 06 Mayıs 2015, 16:57
Puan Ver : 5. Kattan Aşağı Böyle Atladı(7/10)3


Antalya'da bunalıma giren bir kişi, inşaat halindeki binanın 5'inci katından kendini boşluğa bıraktı. İtfaiyenin açtığı brandanın üzerine düşen şahsın intihar girişimi ise cep telefonuyla görüntülendi.

Olay bugün sabaha karşı Göçerler Mahallesi 3412'inci Sokak'ta yaşandı. Bir kişinin inşaat halindeki binanın 5'inci katında olduğu ihbarını alan polis, olay yerine gelerek şahsı ikna etmeye çalıştı. Bu arada itfaiye ve sağlık ekipleri de olay yerinde güvenlik tedbiri aldı. İtfaiye ekipleri, şahsın bulunduğu noktanın altına branda açtı.OLAY YERİNE ÇAĞRILAN EŞİ DE İKNA EDEMEDİ

Bir süre elleriyle inşaat demirlerinden tutunup ayaklarını yerden kesen ve bu şekilde bekleyen Mustafa K., yaklaşık yarım saat süren çabalara rağmen ikna edilemedi. Bu arada polis, gencin ulaştığı eşini de olay yerine çağırdı. Eşinin ikna çabaları da işe yaramayınca, herkesin gözleri önünde ellerini açıp 5'nci kattan kendini boşluğa bırakan Mustafa K., itfaiye ekiplerinin açtığı brandanın üzerine düştü. Sağlık ekiplerinin hemen müdahale ettiği Mustafa K., Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Gencin neden ölmek istediği anlaşılamazken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(İHA)

 


Etiketler: 5  Kattan  Aşağı  Böyle  Atladı  Antalya  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER