25 Yaşındaki Sevgilisine 25 Tane iPhone ile Evlenme Teklif Etti

25 YAŞINDAKİ SEVGİLİSİNE 25 TANE İPHONE İLE EVLENME TEKLİF ETTİ

Çin'de bir adam, sevgilisine evlilik teklifi yapmak için 25 tane son model iPhone kullandı ve amacına ulaşarak "evet" cevabı almayı başardı.

Tarih : 10 Kasım 2017, 19:50
Puan Ver : 25 Yaşındaki Sevgilisine 25 Tane İphone İle Evlenme Teklif Etti(6/10)2

Çi'in Shenzhen şehrinde yaşayan bir video oyun tasarımcısı olan Chen Ming isimli adam, kız arkadaşına evlenme teklif etmek için tuhaf bir yol seçti. Ming, bu önemli anı daha da unutulmaz kılmak için iPhone'lardan yardım aldı.

YATAĞA DİZMİŞ, GÜLLERLE DE SÜSLEMİŞ

25 tane iPhone X model telefon sipariş eden 25 yaşındaki adam, hepsini bir yatağın üzerine kalp şeklinde dizerek sevgilisine evlenme teklifi yaptı. Güllerle süslediği telefonların ortasına bir adet de nişan yüzüğü koyan Ming, bu görülmemiş hareketiyle oldukça ilgi çekti.

"KIZ ARKADAŞIM 25 YAŞINDA OLDUĞU İÇİN"

Sevdiği kızdan "evet" cevabını alan adam neden 25 tane telefon satın aldığı sorusuna ise bunun kız arkadaşının yaşı olduğu için 25 adet almayı tercih ettiğini söyledi. Bu kadar telefonun kendisi için çok fazla olduğunu söyleyen Lee isimli kız ise telefonları nu unutulmaz ana tanıklık eden arkadaşlarına dağıttığını söyledi.

150 BİN LİRALIK TEKLİF

iPhone'un son modeli olan iPhone X, ülkemizde 6 bin şle 7 bin lira arasında değişen fiyatlardan satışa sunulacak. Çinli aşığın bu teklif için yaklaşık 150 bin TL harcadığı tahmin ediliyor.

 

 

 

 

 

 

Kaynak: haberinburadaEtiketler: 25  Yaşındaki  Sevgilisine  25  Tane  İphone  İle  Evlenme  Teklif  Etti    haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER