23 yaşındaki genç 'zengin olmak' için soymak istemiş

23 YAŞINDAKİ GENÇ 'ZENGİN OLMAK' İÇİN SOYMAK İSTEMİŞ

Çorlu’da Salih Omurtak Caddesi Balık Pazarı Sokağı’nda bulunan bir banka şubesinde meydana gelen olayda silahla bankaya giren 23 yaşındaki S.O., yanında getirdiği tabancayı bir banka görevlisinin sırtına dayayıp, kasasında bulunan paraları istemişti.

Tarih : 09 Nisan 2015, 14:57
Puan Ver : 23 Yaşındaki Genç 'zengin Olmak' İçin Soymak İstemiş(10/10)6


Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde bir banka şubesini silahla soymak isteyen 23 yaşındaki şahıs, olaya zengin olmak istediği için giriştiğini söyledi.

Çorlu'da Salih Omurtak Caddesi Balık Pazarı Sokağı'nda bulunan bir banka şubesinde meydana gelen olayda silahla bankaya giren 23 yaşındaki S.O., yanında getirdiği tabancayı bir banka görevlisinin sırtına dayayıp, kasasında bulunan paraları istemişti. Bankanın güvenlik görevlisi tarafından etkisiz hale getirilen S.O.'nun, Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğinde ifadesi alındı.'ZENGİN OLACAKTIM'

S.O.'nun polisteki ifadesinde olayı gerçekleştirmek için 20 gün plan yaptığını söylediği belirtildi. S.O., kız arkadaşıyla ayrıldığını belirterek, 'Para bulup hayatımı değiştirmek istiyordum. Bunun için de böyle bir işe kalkıştım. 20 gün boyunca bankanın bulunduğu sokak üzerine gelerek burada keşif yaptım. Zengin olacaktım ama olmadı, pişmanım' dedi.

S.O. ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

(İHA)

 


Etiketler: 23  Yaşındaki  Genç    Zengin  Olmak    İçin  Soymak  İstemiş  Tekirdağ  haber

Bu Haberle İlgili Yorumlar

BU KATEGORİDEKİ İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER